facebook
YouTube

Parafia katedralna św. Floriana i św. Michała Archanioła w Warszawie

Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2023

1. W najbliższym czasie katedra będzie zamknięta w ciągu dnia, ponieważ nie wszystkie prace remontowe zostały zakończone. Kościół jest otwierany pół godziny przed Mszą św. lub nabożeństwem). Do całodniowej adoracji Najśw. Sakramentu wrócimy najszybciej, jak to będzie możliwe. W tygodniu adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy pół godziny przed wieczorną Mszą św., a w piątek od 15.00 do 16.00.

Czytaj więcej

III Niedziela Wielkiego Postu – 12 marca 2023

1. W najbliższym czasie katedra będzie zamknięta w ciągu dnia, ponieważ nie wszystkie prace remontowe zostały zakończone (kościół jest otwierany pół godziny przed Mszą św. lub nabożeństwem). Do całodniowej adoracji Najśw. Sakramentu wrócimy najszybciej, jak to będzie możliwe. W tygodniu adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy pół godziny przed wieczorną Mszą św., a w piątek od 15.00 do 16.00.

Czytaj więcej

II Niedziela Wielkiego Postu – 5 marca 2023

1. W najbliższym czasie katedra będzie zamknięta w ciągu dnia, ponieważ nie wszystkie prace remontowe zostały zakończone (kościół jest otwierany pół godziny przed Mszą św. lub nabożeństwem). Do całodniowej adoracji Najśw. Sakramentu wrócimy najszybciej, jak to będzie możliwe. W tygodniu adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy pół godziny przed wieczorną Mszą św., a w piątek od 15.00 do 16.00.

Czytaj więcej

I Niedziela Wielkiego Postu – 26 lutego 2023

1. W najbliższym czasie katedra będzie zamknięta w ciągu dnia, ponieważ nie wszystkie prace remontowe zostały zakończone (kościół jest otwierany pół godziny przed Mszą św.). Do całodniowej adoracji Najśw. Sakramentu wrócimy najszybciej, jak to będzie możliwe. W tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny przed wieczorną Mszą św., a w piątek od 15.00 do 16.00

Czytaj więcej

VII Niedziela Zwykła – 19 lutego 2023

1. W najbliższym czasie katedra będzie zamknięta w ciągu dnia, ponieważ nie wszystkie prace remontowe zostały zakończone (kościół jest otwierany pół godziny przed Mszą św. lub nabożeństwem). Wrócimy do całodniowej adoracji Najśw. Sakramentu najszybciej jak to będzie możliwe. W tygodniu adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy pół godziny przed wieczorną Mszą św.; w piątek od godz. 15.00 do 16.00.

Czytaj więcej

VI Niedziela Zwykła – 12 lutego 2023

1. W najbliższym czasie katedra będzie zamknięta w ciągu dnia, ponieważ nie wszystkie prace remontowe zostały zakończone (kościół jest otwierany pół godziny przed Mszą św. lub nabożeństwem). Wrócimy do całodniowej adoracji Najśw. Sakramentu najszybciej jak to będzie możliwe. W tygodniu adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy pół godziny przed wieczorną Mszą św.; w piątek od godz. 15.00.

Czytaj więcej

V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2023

1. Od dziś do przyszłej niedzieli w czeskiej Pradze odbywa się kontynentalne spotkanie synodalne z udziałem przedstawicieli episkopatów i delegatów z poszczególnych krajów. Zachęcamy do modlitwy w intencji Kościoła i synodu – np. modlitwą synodalną i jedną tajemnicą różańca. W naszej parafii będziemy odmawiać wspólnie dziesiątek różańca na zakończenie adoracji przed wieczorną Mszą św.

Czytaj więcej

III Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2023

1. W najbliższym czasie katedra będzie zamknięta w ciągu dnia, ponieważ nie wszystkie prace remontowe zostały zakończone (kościół jest otwierany pół godziny przed Mszą św.). Wrócimy do całodniowej adoracji Najśw. Sakramentu najszybciej jak to będzie możliwe. W tygodniu adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy pół godziny przed wieczorną Mszą św.; w piątek od godz. 15.00.

Czytaj więcej

II Niedziela Zwykła – 15 stycznia 2023

1. Od dziś jesteśmy znów w katedrze. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu katedry w minionym tygodniu! Ponieważ nie wszystkie prace zostały zakończone, w najbliższym czasie katedra będzie zamknięta w ciągu dnia (kościół będzie otwierany pół godziny przed Mszą św.). W tygodniu adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy pół godziny przed wieczorną Mszą św. (oprócz piątku).

Czytaj więcej

Wsparcie tradycyjne

Parafia Rzymskokatolicka
św. Jana Pawła II

ul. Słowackiego 58, 05-250 Radzymin


Nr konta bankowego budowy kościoła:
72 8015 0004 0041 4168 2040 0001

Ofiara online

Parafia katedralna św. Floriana i św. Michała Archanioła w Warszawie