facebook
YouTube

Parafia katedralna św. Floriana i św. Michała Archanioła w Warszawie

XXIV Niedziela Zwykła – 11 września 2022

1. Modlimy się w intencji pokoju na Ukrainie: Różaniec odmawiamy w tygodniu codziennie po Mszy św. o godz. 8.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w tygodniu pół godziny przed wieczorną Mszą św., a w piątek od 15.00. Okazja do spowiedzi.

2. Kurs do bierzmowania dla dorosłych rozpocznie się w poniedziałek 12 września o godz. 19.00. Spotkanie w naszej kaplicy. Więcej informacji na stronie parafialnej.

3. W środę 14 września przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

4. XVII ogólnopolski Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w Warszawie w przyszłą niedzielę 18 września. Marsz rozpocznie się o godz. 11.00 na Placu Zamkowym, przejdzie Krakowskim Przedmieściem i zakończy się Mszą św. w kościele Św. Krzyża. Inicjatywa ma błogosławieństwo biskupów Warszawy: Kardynała Kazimierza Nycza i Biskupa Romualda Kamińskiego. Zapraszamy do wzięcia udziału.

5. XVII ogólnopolski Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w Warszawie w przyszłą niedzielę 18 września. Marsz rozpocznie się o godz. 11.00 na Placu Zamkowym, przejdzie Krakowskim Przedmieściem i zakończy się Mszą św. w kościele Św. Krzyża. Inicjatywa ma błogosławieństwo biskupów Warszawy: Kardynała Kazimierza Nycza i Biskupa Romualda Kamińskiego. Zapraszamy do wzięcia udziału.

6. Młodzież, która rozpoczęła przygotowania do bierzmowania w roku ubiegłym, zapraszamy na spotkanie wraz z rodzicami w niedzielę 25.09 o 19.00 (wszystkie grupy).

7. Osoby, które chcą wytrwać w wierze, odnaleźć sens życia, pogłębić swoją relację z Bogiem, zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, które odbędą się w naszej kaplicy przez 10 kolejnych czwartków, począwszy od 29 września po Mszy wieczornej.

8. Prasa katolicka jest wyłożona w przedsionku kaplicy.

9. Przy wyjściu z kaplicy zbiórka na Seminarium Duchowne.

Parafia katedralna św. Floriana i św. Michała Archanioła w Warszawie